Společnost se zabývá výrobou a vývojem dílů pro vnitřní dekorace automobilů a automobilových dílů, povrchovými úpravami, svařováním kovů, výrobou a zpracováním autoskel. Mezi významné zákazníky patří automobilky Audi, BMW, VW, Ford, Citroen, Škoda, Volvo a další.

Náplň práce

  • Dovařování svárů hliníkových konstrukcí (studené sváry, svár mimo polohu) po svařovacím robotu
  • Pracuje se svářečkami Fronius, metodou MIG, maximální délka sváru 4 cm

Požadavky na zaměstnance

  • Předešlá praxe není nutná, jsme schopni Vás zaučit
  • Svářečský průkaz podmínkou
  • Schopnost práce v třísměnném provozu
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Ochota manuálně pracovat

Nabízíme

  • Mzdu až 55 000 Kč
  • Práci na HPP
  • Zdarma ubytování
  • Týdenní zálohy (po odpracování prvního týdne)
  • Příspěvek na dopravu pro neubytované 100 Kč až 150 Kč za den

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

    INFORMACE PRO UCHAZEČE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ DLE NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/6