Služba recruiting zabezpečí kvalifikovaný a profesionální výběr vhodných kandidátů podle vašich požadavků a kritérií. Tato služba je komplexní a zahrnuje celou realizaci procesu od specifikace pracovního místa, přes vyhledání vhodných uchazečů, testování podle vašich kritérií, až po prezentaci nejlepších uchazečů o danou pracovní pozici.

Jak služba probíhá?

Průběh služby lze popsat v několika bodech. Tyto body Vám pomohou udělat si představu o tom, jak bude služba od začátku probíhat, jaké jsou její jednotlivé prvky a jaké benefity může přinést.

1

Analýza potřeb

Nejprve zjistíme, jaké zaměstnance potřebujete, co musí umět, jaké jazykové znalosti jsou žádoucí, od kdy pracovníky hledáte a následně společně s Vámi naplánujeme příchod nových posil tak, aby se hladce zapojily do života Vaší firmy.

2

Vyhledávání

Na základě získaných informací připravíme kampaň na míru Vašim potřebám. K nalezení vhodných kandidátů naši náboráři využívají všech možných kanálů od pracovních portálů, přes naši databázi uchazečů, reference stávajících pracovníků, média, osobní kontakt či třeba vybudované vztahy přes sociální sítě.

3

Testování

Naši klienti pochází z různých odvětví a jejich potřeby se liší. Díky pečlivému testování, širokému portfoliu klientů a dostatečnému množství kandidátů můžeme každému našemu partnerovi dodat přesně takové pracovníky, jaké potřebuje a zároveň kandidátům dopřát práci pro zaměstnavatele, u kterého bude spokojen.

4

Koordinace

Ke každému projektu Vám přidělíme tzv. koordinátora či koordinátory. Koordinátor je osoba ochotná být Vám i zaměstnanci k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu. Zajišťuje ubytování a dopravu jeli potřeba, komunikuje se zaměstnanci, hlídá docházkovost, komunikuje s mistry, napomáhá procesu adaptace a celkově se prosté stará, aby se každý projekt vzkvétal.

5

Statistiky

Každý projekt pečlivě sledujeme, poměřujeme čísla, vytváříme dotazníky spokojenosti, tak abychom věděli co se daří a kde je prostor pro nové příležitosti.