Společnost je předním výrobcem automobilových dílů. Působí kromě ČR také v rámci Číny, USA a Velké Británii. Mottem firmy je vyrábět "Kvalitní výrobky za nízkou cenu". Tento slogan společnost uplatňuje nejen při výrobě automobilových dílů, ale také při vývoji a produkci lisovacích forem a kancelářské techniky.

Náplň práce

  • Výroba plechových komponentů na automobily (nápravy, výfuky)
  • Pracuje se na svařovně, lisovně a lakovně
  • Trojsměnný provoz nebo nepřetržitý provoz

Požadavky na zaměstnance

  • Požadované vzdělání základní škola, středoškolské bez maturity, středoškolské s maturitou.
  • Dobrý zdravotní stav
  • Fyzická zdatnost
  • Manuální zručnost
  • Výpis ze zdravotní dokumentace
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Ochota manuálně pracovat

Nabízíme

  • Mzdu až 25 600 Kč
  • Zdarma ubytování
  • Možnost záloh již po prvním odpracovaném týdnu
  • Možnost využití stravování v závodní jídelně

Ubytovaní je na ubytovně. Pracovníci jsou ubytováni po 2- 3 na pokoji. Na každém pokoji je televizor, chladnička, připojení k internetu, skříně. Cesta do práce z ubytovny je cca 10 minut.

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

    INFORMACE PRO UCHAZEČE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ DLE NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/6