Společnost je původem z Německa a působí v oblasti automotive. Její vizí je stát se předním světovým poskytovatelem inovativních řešení v automobilovém průmyslu a souvisejících průmyslových odvětvích, a to prostřednictvím výroby inovativních pohyblivých částí, součástí a systémů kovů, plastů a hybridních materiálů.

Závod v Kamenici nad Lipou se zabývá výrobou autosedaček a dalších komponentů do aut.

Náplň práce

  • Zakládání malých hliníkových dílců do svařovacího robota
  • Spuštění stroje
  • Kontrola sváru
  • Odložení hotového dílu do bedny

Požadavky na zaměstnance

  • Schopnost práce v třísměnném provozu
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Ochota manuálně pracovat

Nabízíme

  • Mzdu 27 000 Kč
  • Práci na HPP
  • Zdarma ubytování
  • Týdenní zálohy (po odpracování prvního týdne)
  • Příspěvek na dopravu pro neubytované 2000 Kč

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

    INFORMACE PRO UCHAZEČE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ DLE NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/6