Společnost vyvíjí a vyrábí nejmodernější přední světlomety. Výsledkem její práce jsou nejlepší systémová řešení a kvalitní sériové výrobky, které získávají ocenění na světovém trhu. Společně se zákazníky a partnery jsou navrhovány světlomety, které dotvářejí charakter dané značky a modelu.

Jihlavské vývojové centrum je druhým největším centrem vývoje v rámci společnosti.

Náplň práce

  • Výroba a kompletace světlometů
  • Práce na lince
  • Vhodné pro muže i ženy

Požadavky na zaměstnance

  • Dobrý zrak (brýle nemusí být překážkou)
  • Manuální zručnost
  • Výpis ze zdravotní dokumentace
  • Spolehlivost

Nabízíme

  • Mzdu 28000 Kč
  • Zdarma ubytování
  • Zdarma pracovní oblečení
  • 25 dní dovolené
  • Dotované závodní stravování (noční jídlo zdarma)
  • Práce v čistém a bezprašném prostředí

Ubytovaní je na ubytovně a ve firemních bytech. Pracovníci jsou ubytováni po 2- 3 na pokoji. Na každém pokoji je televizor, chladnička, připojení k internetu, skříně.

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

    INFORMACE PRO UCHAZEČE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ DLE NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/6