Kanadská společnost má své pobočné závody v desítkách zemí světa. Jedním z nich je česká akciová společnost, která sídlí v České Lípě V závodě se vyrábí součástky vlaků metra v Paříži i regionálních vlaků používaných na tratích Francie a Německa.

Náplň práce

  • Svařování komponentů pro vlakovou dopravu, dle technické dokumentace
  • Rovnání svařovaných podskupin tepelně za pomocí kyslíkoacethylenové soupravy nebo mechanicky za studena
  • Rovnání konstrukci a velkých ploch

Požadavky na zaměstnance

  • Praxe v oboru minimálně 2 roky
  • Platné svářečské oprávnění EN 135
  • Spolehlivost
  • Samostatnost
  • Výpis ze zdravotní dokumentace
  • SŠ vzdělání výhodou, nikoliv podmínkou

 Nabízíme

  • Mzdu 51 000 Kč
  • Možnost ubytování zdarma/ příspěvek na bydlení 2000 Kč
  • Možnost týdenních záloh (po 1 odpracovaném týdnu)
  • Zázemí stabilní společnosti,

Místo výkonu práce: Liberecký kraj

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

    INFORMACE PRO UCHAZEČE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ DLE NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/6